Переключиться на мобильную версию

НАТО: Риторику Росії стосовно навчань у Грузії все важче пов’язати з реальністю

Офіційний представник Північноатлантичного альянсу Джеймс Аппатурай назвав заяви президента Росії Дмитра Медведєва стосовно натовських навчань у Грузії риторикою, яку все складніше пов’язати з реальністю.
НАТО: Риторику Росії стосовно навчань у Грузії все важче пов’язати з реальністю
НАТО: Риторику Росії стосовно навчань у Грузії все важче пов’язати з реальністю
prosto.lutsk.ua

"Росія продовжує дивуватися з цих навчань не зважаючи на те, що її проінформували (про їх проведення) із самого початку і вона відповіла відмовою на багаточисельні запрошення відправити туди спостерігачів", - сказав Аппатурай. За його словами, зараз йдеться зовсім не про масштабні військові навчання, до того ж вони засновані на сценарії ООН з підтримки миру.

Крім того, представник НАТО підкреслив, що Медведєв не випадково робить заяви про провокаційний характер навчань у той день, коли Росія підписує двосторонні угоди з Абхазією і Південною Осетією про спільний захист кордонів.

Аппатурай у черговий раз зазначив, що "союзники підтримують територіальну цілісність і суверенітет Грузії".

Зазначимо, військові навчання Cooperative Longbow 09/cooperative Lancer 09 повинні пройти з 6 травня по 1 червня у Грузії, в 20 км. від Тбілісі. У них візьмуть участь близько 1,3 тисяч військовослужбовців з 19 країн альянсу і його партнерів.

Раніше кілька країн, у тому числі Сербія, Казахстан, Молдова і Естонія, відмовилися брати участь у маневрах з різних причин. У Москві ж ці навчання назвали недалекоглядним кроком.

У свою чергу, Джеймс Аппатурай повідомив, що військові навчання в Грузії під егідою НАТО пройдуть у будь-якому разі, не зважаючи на негативне ставлення Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь