Переключиться на мобильную версию

Російські моряки відбилися від піратів дошками та колодами

Екіпаж суховантажу Boularibank відбився від піратів, які напали на судно в Аденській затоці, за допомогою дошок і колод.
Сомалійські пірати. Архів
Сомалійські пірати. Архів
odin.tc

Про це повідомляє Морський бюлетень - Совфрахт.

Зарах теплохід пливе до берегів Великобританії, в порт Гулль.

Пірати спробували захопити судно, на борту якого знаходяться 23 росіянина, 28 квітня: вони підібралися до теплоходу на двох човнах, після чого відкрили вогонь з автоматів і гранатометів.

Екіпаж судна не розгубився - піратів облили водою з пожежних шлангів, встановлених на судні. Згодом моряки почали кидати в бандитів дошки та колоди, які застосовуються для розкріплення палубних вантажів. Таким чином команді та пасажирам Boularibank вдалося втекти від погоні.

Boularibank не відхилився від маршруту і продовжує рух до порту призначення. Окрім росіян на борту знаходяться британець (капітан), два громадянина Індії та декілька пасажирів - англійці, голландці, новозеландці, француз, датчанин та австралієць. Під час нападу піратів ніхто з них не постраждав. Коментуючи рішення команди відбитися від піратів колодами, менеджер британської компанії, якій належить судно, пожартував на тему того, що команда Boularibank знайшла спосіб протистояти піратству.

Між тим, уряд Сомалі вимагає від Росії речових доказів того, що затримані російськими моряками люди - не рибалки, а пірати, заявив посол Сомалі в РФ Мохамед Мохамоуд Хандуле.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь