Переключиться на мобильную версию

Українського медіа-консультанта не пустили у Киргизію

Український експерт у сфері медіа та комунікацій Євген Глібовицький у четвер, 30 квітня, отримав відмову у в'їзді на територію Киргизію.
Глібовицький оскаржуватиме відмови
Глібовицький оскаржуватиме відмови
adfestival.com.ua

Як повідомили у компанії pro.mova у п'ятницю, прикордонна служба Киргизії 30 квітня видала Глібовицькому Акт про не пропуск через державний кордон Киргизької Республіки при перетині пункту пропуску Акжол між Казахстаном і Киргизією. 


При цьому в документі зазначено, що експерту закритий в'їзд у Киргизію без зазначення причини і / або терміну заборони. 

У Казахстані він перебував у якості експерта ОБСЄ на семінарі, присвяченому взаємодії державних прес-служб та преси, який пройшов у Караганді 28-29 квітня. 

Після заходу ОБСЄ Глібовицький відправився у Киргизію з метою проведення фінальних переговорів і підписання документів про відкриття у Бішкеку представництва консалтингової компанії pro.mova, власником якої він і є. 

"Я сприймаю подію як поганий сигнал для суспільства в Киргизії", - прокоментував інцидент Глібовицький. 

"Ми передавали у Киргизію найновіші знання у гуманітарній сфері ... Дуже шкода, що частина цих знань потрапить у Киргизію пізніше, ніж могли б", - додав він. 

За інформацією компанії pro.mova, з тими людьми, з якими спілкувався український експерт у Киргизії, останнім часом проводили "співбесіди" і "роз'яснення". 

Крім того, до власників приміщень, де проходили заходи, зверталися з проханнями "обмежитися" проведеними семінарами. 

Глібовицький планує почати всі необхідні процедурні заходи для оскарження відмови у в'їзді в Киргизію. Про подію проінформовані генеральне консульство України в Бішкеку, Секретаріат Президента і представник свободи медіа ОБСЄ у Відні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь