Переключиться на мобильную версию

США обіцяють не торгувати інтересами України

Інтереси України та перспективи її співробітництва з Сполученими Штатами Америки не є предметом торгу при переговорах між США та Росією, заявив в інтерв'ю Дзеркалу тижня перший заступник держсекретаря США Джеймс Стайнберг.
Україна та США - друзі
Україна та США - друзі
АР

"Ми не продаємо інтереси інших народів. Ми вважаємо, що з Росією можна поліпшити відносини", - зазначив американський чиновник. 


"І ми бачимо можливі сфери співробітництва: вироблення нової угоди про стратегічні озброєння, яка продовжила б договори СНВ, боротьбу з тероризмом, Афганістан, ядерну програма Ірану, Північної Кореї. Але ми не збираємося досягати цього поліпшення за рахунок обміну чогось на щось", - заявив Стайнберг. 

Він також підкреслив, що можливість обмеження співробітництва з Україною в обмін на якісь поступки з боку Росії не відповідає принципам дипломатії США. 

"Така торгівля не є тим способом, яким ми проводимо свою зовнішню політику", - заявив Стайнберг. 

Він також запевнив, що команда президента США Барака Обами не збирається змінювати стратегічні принципи відносин з Україною, закладені попередніми президентами США. 

"У випадку з Україною у Сполучених Штатів є спадкоємність: стосунки з вашою країною, сформовані ще адміністраціями Клінтона і Буша, тепер продовжуються командою Обами. З нашими ключовими друзями ці відносини зберігаються незалежно від того, хто приходить в адміністрацію", - заявив заступник держсекретаря США . 

Нагадаємо, 27 квітня Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із заступником державного секретаря США Джеймсом Стайнбергом. 

"Наші спільні цінності і спільні прагнення створюють потужну основу для наших відносин", - сказав тоді Стайнберг, зазначивши відчутні демократичні зміни, які демонструє Україна.

За матеріалами: Дзеркало тижня

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь