Переключиться на мобильную версию

Першотравневі демонстрації відвідали два мільйони росіян

Близько 2 мільйонів людей взяли участь у заходах з нагоди 1 травня у різних регіонах Росії, повідомив у МВС Росії.
1 травня - неспокійне свято
1 травня - неспокійне свято
rbc.ru

"Урочисті заходи за участю представників різних партій і рухів відбулися у п'ятницю в 1057 містах та населених пунктів Росії", заявили російські правоохоронці. 


"Правопорядок і безпеку громадян забезпечували 103 тисячі співробітників міліції і близько 5 тисяч військовослужбовців внутрішніх військ МВС", - сказали у МВС Росії. 

Водночас, більше ста осіб затримано сьогодні в Петербурзі перед початком першотравневої демонстрації. Більшість з них - анархісти і антифашисти. Окрім них були затримані озброєні молоді люди, які, за попередньою інформацією, належать до різних націоналістичних угруповань. 

Затримання почалися за кілька хвилин до початку першотравневої ходи у хвості колони, яка розтяглася від площі Повстання до великого концертного залу Жовтневий. 

Спочатку були затримані молоді люди, понад сто осіб анархістів і антифашистів, які юрмилися на тротуарі і збиралися взяти участь у ході. При цьому, як з'ясувалося пізніше, всі необхідні для цього погодження у них були. 

Відразу ж після масового затримання антифашистів ОМОН оточив інших учасників ходи, які представляють рух проти нелегальної міграції. Щоправда, на цей раз, всіх затримувати не стали. 

За інформацією одного з джерел у ГУВС Петербурга, були проведені "точкові" затримання, у результаті яких у руках міліції виявилося більше десяти осіб, озброєних ножами й травматичною зброєю. Таким чином, за словами правоохоронців, вдалося запобігти зіткнення націоналістів з антифашистів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь