Переключиться на мобильную версию

ХАМАС оголосив про припинення обстрілу Ізраїлю

Лідер ХАМАСу Халед Машаль заявив про те, що ракетні і мінометні обстріли Ізраїлю припинені з ініціативи його організації.
ХАМАС припинив обстріли території Ізраїлю
ХАМАС припинив обстріли території Ізраїлю
АР

Про це він розповів в інтерв'ю американській газеті The New York Times, однак не назвав термін, на який поширюється це рішення.

За словами Машаля, ХАМАС повністю контролює ситуацію в секторі Газа, у тому числі діяльність збройних формувань руху та інших угруповань. Він також закликав не звертати уваги на статут ХАМАСу, в якому йдеться про необхідність знищення Ізраїлю шляхом джихаду, зазначивши, що документ відображає реалії 20-річної давності.

Машаль зазначив, що його рух згідний на створення палестинської держави в кордонах 1967 року, але, на його думку, для цього буде потрібно довгострокове перемир'я з Ізраїлем.

При цьому лідер ХАМАСу наполягає на поверненні під палестинську юрисдикцію Східного Єрусалиму, ліквідацію єврейських поселень на Західному березі і повернення біженців: ці умови категорично не сприймає Ізраїль.

Нагадаємо, раніше влада Ізраїлю заявила, що реакція з боку сил безпеки країни на ракетні обстріли із сектора Газа "буде болючою, жорсткою і безкомпромісною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь