Переключиться на мобильную версию

Джерело: Росія не братиме участі в травневому засіданні Ради РФ-НАТО

Росія не планує в цьому місяці участь у зустрічі на міністерському рівні Ради Росія-НАТО у зв'язку із висилкою двох дипломатів з Брюсселя.
Росія відмовилася від участі у зустрічі на міністерському рівні Ради РФ-НАТО
Росія відмовилася від участі у зустрічі на міністерському рівні Ради РФ-НАТО
Сайт НАТО

Як повідомило у вівторок, 5 травня, дипломатичне джерело, "зустрічі на міністерському рівні Ради Росія-НАТО не плануються у зв'язку із провокаційними діями щодо двох співробітників постпредства Росії при НАТО".

Як повідомлялося, МЗС Бельгії офіційно оголосило про намір вислати з країни двох співробітників постпредства РФ при НАТО, які раніше були позбавлені акредитації Північноатлантичним альянсом.

Нагадаємо, раніше видання The Financial Times повідомило, що на рішення про висилку вплинув скандал навколо викриття шпигуна РФ в Естонії Херманна Сімма. При цьому джерело видання зазначило, що два російських дипломати не були безпосередньо пов'язані з Сіммом, однак збиток від його діяльності змусив НАТО вжити заходів щодо співробітників російської місії.

Постпред Росії при НАТО Дмитро Рогозін у відповідь заявив, що рішення Альянсу потягне за собою жорсткі й зрозумілі відповідні дії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь