Переключиться на мобильную версию

ВМФ Росії: Чорноморський флот не було приведено у підвищену боєготовність

У ВМФ Росії спростували заяву представника МВС Грузії про приведення Чорноморського флоту Росії в підвищену ступінь бойової готовності.
ВМФ Росії: Чорноморський флот не було приведено у підвищену боєготовність
ВМФ Росії: Чорноморський флот не було приведено у підвищену боєготовність
novoskop.ru

"Чорноморський флот несе службу в звичайному режимі. Сили Чорноморського флоту знаходяться в повсякденному ступені готовності", - зазначається в заяві служби інформації і громадських зв'язків ВМФ Росії.

Разом з тим, заяву президента Грузії Михайла Саакашвілі про концентрацію російських військ навколо грузинського кордону в Міноборони Росії назвали провокаційною.

"Звинувачення грузинського президента на адресу російської сторони носять явно провокаційний характер і спрямовані головним чином на отримання політичних дивідендів", - заявив Інтерфаксу офіційний представник Міноборони РФ.

За його словами, Росія не здійснює нарощування військ поблизу грузинських кордонів. "Підрозділи, дислокуються на російських військових базах в Південній Осетії і Абхазії, а також кораблі Чорноморського флоту займаються буденним бойовим навчанням. Ніякого нарощування військ в Абхазії або Південній Осетії, а також бойових кораблів не здійснюється", - сказав представник Міноборони.

Зазначимо, в Росії реакція пішла після того, як у Грузії пролунали заяви про російський слід у подіях на військовій базі Мухровані. Нагадаємо, військовослужбовці бронетанкового батальйону, розквартированого в містечку Мухровані, сьогодні, 5 травня, вчинили заколот, однак через кілька годин склали зброю. Президент Грузії Михайло Саакашвілі, який проводив переговори з заколотниками, вже залишив територію бази.

Тим часом, один з лідерів грузинської опозиції Ніно Бурджанадзе заявила, що не вірить повідомленням МВС Грузії, згідно з якими в країні планувався військовий заколот.

"Звичайно не вірю цим відеоматеріалам, тому що за останній час наша громадськість отримала хороші уроки того, що все це є абсолютним абсурдом", - заявила вона, коментуючи події в мухрованській військовій частині.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь