Переключиться на мобильную версию

Вірменія відмовилася брати участь у навчаннях НАТО у Грузії

Вірменія не братиме участі у навчаннях НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09, які повинні пройти у Грузії із 6 травня до 1 червня.
Вірменія не братиме участі у навчаннях НАТО
Вірменія не братиме участі у навчаннях НАТО
uanato.info

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, у міністерстві оборони Вірменії. "Міністерство оборони Республіки Вірменія повідомляє, що, виходячи зі ситуації, що склалася, представники збройних сил РВ не братимуть участі у військових навчаннях НАТО на території Грузії", - сказано у повідомленні.

Зазначимо, це уже не перша країна, яка відмовляється брати участь у натівських навчаннях у Грузії. Раніше аналогічні заяви зробили Латвія, Естонія, Казахстан, Молдова та Сербія. Спочатку ж планувалося, що участь у маневрах НАТО візьмуть 19 країн - членів Альянсу та партнерів.

Сьогодні у НАТО повідомили, що незважаючи на останні події у Грузії, навчання обов'язково відбудуться. Таку думку висловила офіційний представник альянсу Кармен Ромер.

Нагадаємо, міністр оборони Грузії Давид Сіхарулідзе заявив, що окремий бронетанковий батальйон у Мухровані поблизу Тбілісі оголосив про непокору владі для того, щоб зірвати спільні навчання НАТО та Грузії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь