Переключиться на мобильную версию

Командир бунтівників зізнався, що за гроші мав відправити танки на Тбілісі

Допит учасників бунту на Мухрованському бронетанковому батальйоні у Грузії дає перші результати: командир Мамука Горгіашвілі заявив, що отримав наказ від керівників заколоту завести техніку і маршем вирушити на Тбілісі.
МВС Грузії допитує близько 500 військовослужбовців
МВС Грузії допитує близько 500 військовослужбовців
korrespondent.net/world/827134

"У розташування частини прийшов Коба Отанадзе (можливий організатор заколоту за версією МВС Грузії) разом з кількома цивільними особами, які поставили завдання, аби я вивів свій батальйон і вирушив на Тбілісі, де на мене чекали б люди і опозиція. Він сказав і про те, що мені заплатять велику суму грошей після виконання завдання", - сказав Горгіашвілі перед телекамерою. Кадри із сценою допиту МВС Грузії розповсюдило в телеефірі сьогодні, 5 травня.

Окрім Горгіашвілі, МВС Грузії допитує близько 500 військовослужбовців. Загалом у справі про заколот у танковому батальйоні в Мухровані було затримано 13 цивільних осіб, а півтисячі військовослужбовців допитуються. Про це сказано в заяві міністерства внутрішніх справ. Прізвища затриманих наразі не повідомляються.

Місцеве телебачення повідомляє, що перед початком дізнання з військовослужбовцями зустрівся президент Грузії Михайло Саакашвілі. "Краще сказати мені. Зараз ви свідчитимете прокуророві, і краще поговорити зі мною, вашим головнокомандуючим", - сказав глава грузинської держави.

За словами президента, йому цікаво, від кого чекав допомоги батальйон через два дні. Згідно із заявою Саакашвілі, в розмові з ним командир бригади Мамука Горгіашвілі згадував, що бунт повинен був тривати два дні.

Нагадаємо, сьогодні, 5 травня, МВС Грузії оголосило про розкриття спроби військового перевороту і заарештувало кількох вищих офіцерів Міноборони країни. Незабаром після цього військовослужбовці бронетанкового батальйону ВС Грузії, розквартированого в містечку Мухровані, підняли бунт. Після того, як Саакашвілі провів переговори з бунтівниками, бунт на військовій базі був припинений.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вимагає від міністра внутрішніх справ ретельного розслідувати заколоту в Мухровані і "дістати з-під землі і покарати за законом" усіх винних у його організації.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь