Переключиться на мобильную версию

Власти США не ведают, что творят - Обама

Бывший лидер страны раскритиковал принципы работы нынешнего руководства и призвал американскую молодежь занять активную общественную позицию.
Экс-президент США Барак Обама раскритиковал руководство США
Экс-президент США Барак Обама раскритиковал руководство США
EPA/UPG

Бывший президент США Барак Обама считает, что пандемия коронавируса продемонстрировала неспособность нынешнего руководства страны осознавать последствия своих действиях. Об этом он заявил в видеобращении к выпускникам старших классов американских школ, переданном 16 мая, сообщает ТАСС.

Читай также: COVID-19: в США более 1,5 млн зараженных

“Эта пандемия больше, чем что-либо еще, полностью и окончательно опровергла представление о том, будто многие руководители осознают то, что они делают. Многие из таковых даже не притворяются, что отвечают за что-либо“, - подчеркнул Обама.

Таким образом он подверг критике некоторые принципы работы нынешнего руководства США, такие как сиюминутная выгода и наплевательское отношение к тем, кто не разделяет подобный подход.

Читай также: В Пуэрто-Рико проведут референдум о присоединении к США

Основой речи экс-главы государства стал призыв к молодежи занять активную общественную позицию.

Газета The New York Times расценила обращение Обамы как выпад в адрес администрации действующего президента-республиканца Дональда Трампа перед ноябрьскими выборами в США.

Отмечается, что после истечения срока президентских полномочий в январе 2017 года демократ Обама в целом избегал публично критиковать решения своего преемника. 


Напомним, бывший вице-президент Джо Байден остался единственным претендентом на выдвижение кандидатом в президенты США от демократов и опережает в предвыборной гонке своего соперника Дональда Трампа. 

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Bigmir)net в Facebook и Telegram.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (26)
Отсортировать по дате Вниз
Ribikip    17.05.2020, 18:30
Оценка:  -1
Ribikip
Где прячешь детей которых ешь обама лучше всем расскажи.
gorod-7    17.05.2020, 16:29
Оценка:  0
gorod-7
Обама наверняка ведал, что творил, когда разваливал Украину, уничтожая как государство суверенное и не зависимое.
speakerbot    17.05.2020, 17:44
Оценка:  -24
speakerbot
что за бред? когда и каким методом? а вот трамп напрямую..
za4arovanaj    17.05.2020, 18:09
Оценка:  +11
za4arovanaj
А к чому он к Украине... Бред!!!
jupiters    18.05.2020, 00:59
Оценка:  0
jupiters
да все африке не тебе а неграм...или на ху беложопий
CCS    17.05.2020, 13:46
Оценка:  +2
CCS
Можна як завгодно відноситись до Трампа, але всі повинні пам"ятати, що саме завдяки Обамі Росія почала війну із Україною, захопила частину України, зламала усі повоєнні домовленності і до цього часу намагається ігнорувати міжнародне право.
za4arovanaj    17.05.2020, 16:16
Оценка:  +9
za4arovanaj
А до чого до конфлікту України і Росії ще й Обама... не вплутуйте сюди ще й це...
Дурниці!!!
CCS    17.05.2020, 17:12
Оценка:  +8
CCS
До речі, у України немає "конфлікту" із РФ. РФ почала війну з Україною. А "конфлікт" - то коли ваші "опозиціонери" кидають паперові стаканчики у ваших спецназівців при розгоні так званих опозиційних мітингах.
za4arovanaj    17.05.2020, 16:17
Оценка:  +11
za4arovanaj
Чому ж ви мовчите про продажних українців які на Донбасі на референдумі голосували і кричали Ура...росія...
zirka2006    17.05.2020, 16:39
Оценка:  +11
zirka2006
Невизнаний референдум, обговорювати щось незаконне, зборіще ідіотів тепер вважається значною подією? Та невже?
CCS    17.05.2020, 16:58
Оценка:  +5
CCS
Тому що Обама на старті своєї каденції отримав Нобелівську премію миру і тому робив усе можливе, щоби увійти в Історію як Президент миру (є ще один персонаж, що також про це мріє будь-яким шляхом ). Саме тому при Обамі росіянам не дали по руках, коли вони завезли "зелених чоловічків" до Криму
CCS    17.05.2020, 17:01
Оценка:  +5
CCS
(а РФ деякий час спостерігал на реакцію саме США), а виказали "велику турботу" (хто вже забув це ганебне словосполучення - то чи не Обама його автор. І саме при Трампі нам надали озброєння (на всяк випадок теж нагадування). То і може правий Трамп, коли заявив, що при ньому бі на Україну не напали?
Vixerunt    17.05.2020, 11:37
Оценка:  +9
Vixerunt
дядя ты почему не дал нам патронов и ракет когда ватники Донбасс гопали и Крым захватывали. Твам хватило б 15-20 точечных ударов что б в крямле обосрались и прекратили этот балаган.
za4arovanaj    17.05.2020, 16:19
Оценка:  +18
za4arovanaj
А Чому нам мають щось давати??? Не нада було профукувати ядерну зброю в 91 му...
CCS    17.05.2020, 17:06
Оценка:  +8
CCS
Ага, треба було стріляти по жінкам і дітям, яких кацапські "воїни-визволителі" пустили поперед себе? І переїзджати жителів Донбасу, які під гусениці наших БМП лягали? Ця дурниця, що "ми самі винні" - це кисельовщина і скабєєвщина! Україні повинні (саме повинні) були надати військову допомогу від США
za4arovanaj    17.05.2020, 18:08
Оценка:  +12
za4arovanaj
Треба було! Потрібно було щоб Держава не пускала в Донецьк оте бидло. І по донецьким зрадникам також!
Shaab    17.05.2020, 20:32
Оценка:  +13
Shaab
От тоді, гарантовано, картинка про "звірства ВСУ" облетіла весь світ. І ніхто б не заважав регулярній армії росії атакувати Україну, навіть не прикидаючись "іхтамнетами" і не лише на Донбасі, а й по всьому кордону. Ото б їм був подарунок!
za4arovanaj    17.05.2020, 21:54
Оценка:  +11
za4arovanaj
Та невже? Зато тепер в нас війна яка триває більше ніж Друга Світова.
Вся проблема в продажності наших людей які там живуть. Які підтримали все з самого початку..Які Україну не люблять і не поважають
Не потрібно Донбас повертати. Відгородити стіною і все! Нехай валять під росію.
Shaab    17.05.2020, 23:15
Оценка:  +18
Shaab
Все ж таки жертв трохи поменше, ніж у Другу Світову. І російські бомби не падають на українські міста.
А от з останньою Вашою тезою повністю згоден. Стіна і рів з крокодилами.
i-Вес    17.05.2020, 11:11
Оценка:  -25
i-Вес
Лучше бы молчал!
ЗЕленомойский    17.05.2020, 07:22
Оценка:  +10
ЗЕленомойский
Скотина чернож.опая подстрекает народ к насилию, вместо того чтобы помагать людям.
Мы ещё не забыли как ты кинул Украину и отдал Крым Кацапам.
za4arovanaj    17.05.2020, 16:19
Оценка:  +15
za4arovanaj
А вам он что-то должен??? Неужели???
CCS    17.05.2020, 17:09
Оценка:  +6
CCS
Мєтодічкі ФСБ)))) треба посіяти сумніви і беззаперечних фактах))) ТАК, ОБАМА УКРАЇНІ БУВ "ДОЛЖЄН"! Бо є Будапештський меморандум. Та кацапам міжнародний договір не писан, саме тому США повинні були застосувати свої важелі впливу.
za4arovanaj    17.05.2020, 18:06
Оценка:  +14
za4arovanaj
А те що Будапешт. Меморандум не підписано до кінця Україною чому мовчите??? І не ратифіковано також. Почитайте його і наші закони. І не меліть дурні!
za4arovanaj    17.05.2020, 21:55
Оценка:  +15
za4arovanaj
Не подобається Правда!
Всі махають цим меморандумом..А хтось його читав і в процедури вникав?
ЗЕленомойский    17.05.2020, 07:22
Оценка:  +6
ЗЕленомойский
Скотина чернож.опая подстрекает народ к насилию, вместо того чтобы помагать людям.
Мы ещё не забыли как ты кинул Украину и отдал Крым Кацапам.