Переключиться на мобильную версию

Трамп об исходе выборов: Никакой передачи власти не будет

Американский лидер на встрече с журналистами выразил уверенность в своей победе на предстоящих выборах главы государства.
Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп
EPA/UPG

Президент США Дональд Трамп во время конференции в Белом доме, которая состоялась в среду, 23 сентября, избежал прямого ответа на вопрос о том, сможет ли он мирно передать власть после выборов в случае проигрыша.

"Никакой передачи власти, честно говоря, и не будет. Будет продолжение", - заявил американский лидер.

Читай также: Трамп подставил под сомнение точные результаты выборов

Также он в очередной раз раскритиковал предстоящий процесс голосования.

"Вы знаете, что я очень сильно выражал недовольство по поводу голосования, и это полная катастрофа. <...> Процесс голосования вышел из-под контроля, и вы прекрасно это знаете. Знаете, кто еще знает об этом лучше всех остальных? Демократы", - отметил Трамп.

Напомним, президентские выборы в Соединенных Штатах пройдут 3 ноября. Главными кандидатами на должность являются республиканец Дональд Трамп и демократ Джо Байден.

Как сообщалось, действующий глава Белого дома раскритиковал такой способ голосования, как почта. По его словам, результаты выборов могут быть никогда точно не определены.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Bigmir)net в Facebook и Telegram

Комментариев (11)
Отсортировать по дате Вниз
wert-71    27.09.2020, 11:11
Оценка:  +21
wert-71
так, демократи ведуть США до процесу громадянської війни.
Але більшість тут дописуючих і не знають, що БЛМ керують демократи
ЗЕленомойский    24.09.2020, 14:19
Оценка:  +15
ЗЕленомойский
Українські ЗМІ зоміруютть населення Так само як і тих 73%, хто проголосував за Слугу Бандита Коломойського.
Трамп -це людина яка підтримує порядок т а закон.
Він сказав, що скоріше усього ці вибори будуть вірішуватись у Вищому Суді, і
ЗЕленомойский    24.09.2020, 14:23
Оценка:  +16
ЗЕленомойский
А Демократи хочуть змінити Конституцію, дати право голосу нелегалам, напустити у країну мусульманських терористів як у Європі, куплять голоси людей, дозволяють тюремщикам голосувати, і т.д.
Також, Трамп підтримує Україне матеріально та Воєнної допомогою. А Демократи тільки дурили Україну.
chytan    24.09.2020, 15:58
Оценка:  +4
chytan
А ще Трамп наклав вето на "вбивчі санкції" проти Раши ! А поміч - то двопалатна підтримка України. Його не люблять військові, тож йому треба зараз із ними рахуватись !!! Ситуація явно неоднозначна. Хтоб не переміг Україну вони не залишать !
WTF2wtf    24.09.2020, 19:08
Оценка:  +24
WTF2wtf
"Трамп підтримує Україну" ?
Что ты куришь?
Он многократно задерживал уже выделенную помощь Украине ... только Конгресс не давал ему полностью все обрубить.
Shaab    24.09.2020, 20:03
Оценка:  +21
Shaab
Якщо Трамп підтримує порядок та закон, чому ж він блокує всі розслідування проти себе-коханого? Якщо він таки законослухняний, то видав би всю інформацію і навіть більше, щоб тільки від нього відчепились і замовкли, але ж ні!
Shaab    24.09.2020, 20:06
Оценка:  +22
Shaab
Крім того, його вже втомились ловити на відвертій брехні. У кожній своїй промові, у кожному виступі він мусить збрехати і часто - не один раз. Та й путін його міцно тримає за фаберже, внаслідок чого дані розвідки, що свідчать проти росії, ним просто ігноруються.
Shaab    24.09.2020, 11:50
Оценка:  +18
Shaab
Він буде намагатись втриматись за будь-яку ціну, тому що інакше дорога йому до Овоща (пізніше й Зё-шмаркля до них приєднається), або до в'язниці: всі розслідування проти нього зупинились лише тому, що він - президент. І як тільки він ним бути перестане - одразу продовжаться.
WTF2wtf    24.09.2020, 10:08
Оценка:  +23
WTF2wtf
Уже недолго осталось до выборов ...
Vixerunt    24.09.2020, 09:28
Оценка:  +20
Vixerunt
Ещё один сиделец в вечном кресле, наверно императором себя вообразил.
Lyonya-Space    24.09.2020, 07:38
Оценка:  +19
Lyonya-Space
Дурачёк?!