Переключиться на мобильную версию

Ходорковському запропонували на вибір інтерв'ю журналістам або побачення з рідними

Співробітники служби виконання покарань змусили колишнього керівника компанії ЮКОС Михайла Ходорковського відмовитися від зустрічей із журналістами, в ході яких планувалися інтерв'ю.
Ходорковський обрав побачення з рідними замість інтерв'ю
Ходорковський обрав побачення з рідними замість інтерв'ю
АР

"У нього (Ходорковського) була розмова з досить високопоставленими співробітниками УФСВП Карелії, які в принципі не заперечували проти зустрічі Ходорковського з журналістами, але тільки в рахунок короткочасних побачень з рідними. Коли чоловік вісім років не бачиться з рідними, то природно, кого він обере", - заявив Интерфаксу в понеділок, 12 вересня, адвокат екс-голови ЮКОСу Вадим Клювгант.

Раніше повідомлялося, що Ходорковський отримав два стягнення за те, що пригостив пачкою сигарет сусіда і за "недобросовісне ставлення до праці". На думку захисників засудженого, дані стягнення можуть зіграти негативну роль при розгляді клопотання про умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2010 року Михайло Ходорковський і колишній голова компанії МЕНАТЕП Платон Лебедєв отримали 13,5 років колонії загального режиму у другій кримінальній справі. Суд визнав їх винними в розкраданні нафти у дочірніх компаній ЮКОСу і відмиванні грошей на суму близько 30 млрд доларів.

У травні Мосміськсуд пом'якшив Ходорковському і Лебедєву з 14 до 13 років колонії загального режиму. Згідно із затвердженим вироком і з урахуванням першої справи, бізнесмени вийдуть на волю у 2016 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь