Переключиться на мобильную версию

Путін вимагає у МАК пояснити, чому пілоти Як-42, який зазнав аварії, не загальмували

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін доручив Міждержавному авіаційному комітету надати інформацію, з якої причини Як-42, що розбився під Ярославлем, не застосував екстреного гальмування, аби уникнути катастрофи.
МАК належить дати відповідь на питання, чому пілоти не загальмували
МАК належить дати відповідь на питання, чому пілоти не загальмували
АР

"Ви сказали, що всі технічні параметри, які зняті з самописців, говорять про те, що все працювало нормально. Тим не менш, прошу вас найуважнішим чином вивчити все, що підлягає ретельнішому вивченню в лабораторних умовах. Це перше, а друге - звичайно ж, треба відповісти на питання, чому після проходження точки зльоту не було застосовано екстрене гальмування", - заявив сьогодні Путін на нараді з питань авіаційної безпеки.

"Всі повітряні судна, які не обладнані (сучасними системами) контролю, попередження, повинні бути або дообладнувані, а ті, які не можуть бути обладнані, має бути з ринку вилучено", - підкреслив Путін.

Раніше голова МАК Тетяна Анодіна повідомила, що розшифровка бортових самописців з Як-42, що розбився під Ярославлем, не виявила даних про проблеми з авіатехнікою.

Нагадаємо, Як-42 розбився 7 вересня. На літаку хокейна команда Локомотив з Ярославля прямував до Мінська на свій перший матч в рамках нового сезону КХЛ. З 45 людей на борту вижив тільки бортінженер Олександр Сизов, який сьогодні був переведений з реанімації в загальну палату. Коли його стан покращиться, його допитають. Кілька днів лікарі також боролися за життя хокеїста Олександра Галімова, але сьогодні він помер.

Між тим, в СУ СКР у Ярославській області сьогодні повідомили, що встановлено особу ще одного загиблого - Павла Траханова.

На даний момент залишаються непізнаними тіла ще двох загиблих.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь