Переключиться на мобильную версию

У Колумбії затримали човен із двома тоннами чистого кокаїну

Колумбійські військові затримали в понеділок, 12 вересня, у водах прикордонного з Панамою району човен із 2,2 тоннами кокаїну найвищого ступеня очищення на борту.

Операція проводилася спільно береговою охороною ВМС Колумбії, національною поліцією та Управлінням з боротьби з наркотиками США.

Човен, оснащений трьома потужними моторами, перевозив вантаж до Панами. Надалі наркотики призначалися для "чорного ринку" США. Орієнтовна вартість конфіскованого кокаїну становить 60 мільйонів доларів. Чотири колумбійця та один громадянин Гондурасу, що знаходилися в човні, затримані.

За даними Андського університету Колумбії, виробництво і незаконний оборот кокаїну в цій країні приносить незаконний дохід у 7,694 мільярда доларів, що становить 2,3% ВВП. Колумбія щорічно виробляє до 410 тонн кокаїну та займає друге місце у світі за цим показником після Перу.

Нагадаємо,що у липні співробітники служби безпеки Гондурасу витягли з підводного човна, затонулого неподалік від узбережжя країни у Карибському морі, 6,6 тонни кокаїну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь