Переключиться на мобильную версию

Жириновський відрікся від закликів "дати кожній бабі по мужику" і "омити ноги в Індійському океані"

У Москві сьогодні, 13 вересня, відбувся 23-й з'їзд Ліберально-демократичної партії Росії, на якому лідер ЛДПР Володимир Жириновський відрікся від своїх найвідоміших афоризмів.
Жириновський виступив за перетворення Росії в парламентську республіку
Жириновський виступив за перетворення Росії в парламентську республіку
АР

Виступаючи з програмною промовою, Жириновський в першу чергу спростував твердження про те, що він нібито закликав "омити ноги в Індійському океані". "Ніколи в програмі партії нічого такого не говорили. Тут сидять представники індійського посольства, вони знають. Це де таке говорилося, на якому з'їзді?", - заявив лідер ЛДПР.

Також Жириновський відрікся від своєї обіцянки "дати кожній бабі по мужику". "Я ніколи російську жінку бабою не називав", - обурився він. Також партійний лідер назвав помилковими розтиражовані у ЗМІ обіцянки ЛДПР "дати кожному мужику по пляшці горілки", оскільки "в ЛДПР не курять і не п'ють".

На завершення він спростував твердження про те, що ліберал-демократи виступали за виселення всіх татар і башкирів до Монголії. "Коли? Де?", - обурювався Жириновський. Він розповів, що в цьому випадку не витримав і надіслав "гнівні листи" керівництву Башкортостану і Татарстану, а також у правоохоронні органи з вимогою негайно заарештовувати тих, хто говорить подібне.

У програмі партії Жириновський також розповів, що ЛДПР виступає за перетворення Росії в парламентську республіку, але погоджується з президентською формою правління тільки в тому варіанті, де президент є "арбітром між усіма". При цьому він ЛДПР заявив про кризу нинішньої влади, свідченням якої, на його думку, є "випуск на сцену клоуна Охлобистіна, мільярдера-баскетболіста Прохорова".

Ліберал-демократи стали першою парламентською партією, яка проводить свій передвиборний форум у ході старту виборчої кампанії.

Нагадаємо, в квітні Жириновський заявив, що братиме участь у виборах президента Росії, які відбудуться у березні 2012 року.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь