Переключиться на мобильную версию

Коморовський заявив, що чинна влада України справді прагне інтеграції з ЄС

Президент Польщі Броніслав Коморовський переконаний, що чинна українська влада дійсно прагне інтеграції країни з Європейським Союзом.
Коморовський заявив, що чинна влада України справді прагне інтеграції з ЄС
Коморовський заявив, що чинна влада України справді прагне інтеграції з ЄС
АР

Про це Коморовський заявив сьогодні під час урочистої промови у Європейському парламенті у Страсбурзі з нагоди головування Польщі у ЄС.

"Я хотів би висловити моє глибоке переконання, що в Україні є велика налаштованість на здобуття умов, необхідних для європейської інтеграції. У тому числі це дії, спрямовані на підвищення демократичних стандартів всередині країни”, - сказав Коморовський, слова якого наводить його офіційний веб-сайт.

Глава Польської держави відзначив важливість довгострокової політики Євросоюзу стосовно держав - східних сусідів, які мають "хоч і не близьку", але перспективу членства у ЄС. "Бачимо це на прикладі України, яка у складних умовах прагне наблизитися до Євросоюзу, аби створити асоціацію”, - додав Коморовський.

За словами Президента Польщі, Євросоюз на саміті "Східного партнерства" наприкінці вересня у Варшаві має надати "чіткий сигнал", який варіант партнерства Євросоюз хоче бачити зі своїми сусідами на Сході.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що у зв’язку з переслідуваннями української опозиції європейські політики вивчають можливість відкласти заплановане на грудень цього року підписання угоди про асоціацію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь