Переключиться на мобильную версию

Каддафі просить ООН заступитися за його рідне місто

Повалений лівійський лідер Муамар Каддафі закликав Раду Безпеки ООН вжити заходів, аби захистити його рідне місто Сірт від ударів авіації НАТО.
Каддафі звернеться до ООН з проханням підтримати Сірт
Каддафі звернеться до ООН з проханням підтримати Сірт
АР

У листі, текст якого переданий телеканалу Arrai, що базується у Сирії, він зазначив, що сили НАТО  можуть чинити "звірства" у Сірті.

У зв’язку з цим Каддафі вважає, що обов’язок РБ ООН - "негайно втрутитися, аби покласти край цим злочинам". Телеканал зазначає, що в одержаному листі наголошується, що він адресований саме РБ ООН.

Нагадаємо, сьогодні силами НАТО були знищені три одиниці бронетехніки прибічників Каддафі у Себхі на півдні Лівії, крім того, противники лідера Джамахірії зміцнилися в Сірті.

Тим часом, вчора Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила, що сили, віддані полковнику Каддафі, скоїли низку міжнародних злочинів в ході конфлікту в Лівії. Проте є і свідоцтва застосування насильства прибічниками НПР, включаючи тортури і вбивства людей, підозрюваних у підтримці Каддафі. Правозахисники підкреслили, що такі випадки прирівняні до військових злочинів і закликали нову владу Лівії зупинити порушення прав людини.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь