Переключиться на мобильную версию

Джерело: Обвинувачений у вбивстві фаната Свиридова дагестанець раніше погасив чотири судимості

Уродженець Нальчика Аслан Черкесов, обвинувачений у вбивстві футбольного вболівальника Єгора Свиридова, раніше чотири рази був засуджений за крадіжки та побиття.
Обвинувачений у вбивстві Свиридова раніше був судимий за побиття таксиста та дівчини-підлітка
Обвинувачений у вбивстві Свиридова раніше був судимий за побиття таксиста та дівчини-підлітка
АР

Про це повідомив сьогодні агентству РАПСІ один з учасників процесу.

Співрозмовник агентства уточнив, що Черкесов був двічі судимий за крадіжки і двічі за побиття - дівчинки-підлітка і таксиста. За словами учасника процесу, у зв'язку з цим він не мав права на отримання ліцензії на покупку травматичної зброї.

"В даний час всі судимості погашені, але це не означає, що їх не було", - додало джерело.

За його даними, за незаконну видачу Черкесову ліцензії на зброю вже засуджений співробітник МВС з Кабардино-Балкарії.

На засіданні Мосміськсуду, що відбулося в середу, прокурор за відсутності присяжних згадав про судимості Черкесова, уточнивши, що на даній стадії процесу ці відомості не можуть бути оголошені в присутності колегії присяжних.

Нагадаємо, Єгор Свиридов був убитий пострілом з травматичного пістолета в ніч на 6 грудня 2010 року на Кронштадтському бульварі в Москві. Злочин набув великого суспільного резонансу.

Невдоволення молоді викликало те, що слідчі відпустили кількох затриманих за підозрою у вбивстві. Згодом у грудні минулого року на Манежній площі в центрі столиці сталися заворушення.

Затриманому за підозрою у вбивстві вболівальника 27-річному Черкесову також були пред'явлені звинувачення скоєнні інших злочинів - хуліганстві, грабежі, замаху на вбивство. У рамках цього ж кримінальної справи пред'явлено звинувачення уродженцям Дагестану 20-річним Акаю Акаєву, Артуру Арсибієву і Наріману Ісмаїлову, 19-річному Хасану Ібрагімову і 21-річному Рамазану Утарбієву, які звинувачуються в хуліганстві й умисному заподіянні легкої шкоди здоров'ю.

За версією слідства, сварка між уболівальниками і обвинуваченими зав'язалася з "незначного приводу і висловлювання" одного з уболівальників. Через це обвинувачені напали на потерпілих, використовуючи як зброю скляну пляшку, і побили їх. При цьому Черкесов з наявного в нього травматичного пістолета Стример-2014 зробив по два постріли у двох членів групи. Вони отримали легкі травми.

Потім Черкесов, за даними Генпрокуратури РФ, "прийняв рішення про вбивство потерпілих". Він підійшов до Свиридова і цілеспрямовано зробив не менше двох пострілів йому в голову і живіт, які спричинили летальний результат. Після цього, за словами представника Генпрокуратури, Черкесов справив ще не менше шести пострілів в іншого постраждалого і викрав сумку одного з молодих людей.

Адвокати всіх п'ятьох підсудних заявили про невинність своїх підзахисних, які, за їхніми словами, стали жертвою провокації з боку компанії Свиридова. Причому, за словами захисника Черкесова Дмитра Панкова, його клієнт ніколи не заперечував факту використання травматики, але діяв з міркувань самооборони, не збираючись нікого вбивати.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь