Переключиться на мобильную версию

Обама: Болівія, Бірма і Венесуела погано борються з наркотиками

Болівія, Бірма і Венесуела за останній рік не вжили належних зусиль з боротьби з наркотрафіком, сказано в меморандумі президента США Барака Обами.

"Я ідентифікую наступні країни як країни з найбільш масштабним наркотрафіком або найбільш масштабним виробництвом заборонених наркотичних речовин: Афганістан, Багами, Беліз, Болівія, Бірма, Колумбія, Коста-Ріка, Домініканська республіка, Еквадор, Сальвадор, Гватемала, Гаїті, Гондурас, Індія, Ямайка, Лаос, Мексика, Нікарагуа, Пакистан, Панама, Перу і Венесуела", - йдеться в меморандумі.

Меморандуми, в яких перераховуються країни - основні постачальники наркотиків, президенти США повинні направляти в конгрес щорічно.

Присутність тієї чи іншої країни в списку не відображає ступінь активності її співпраці з США у сфері боротьби з наркотиками, а є лише наслідком різних географічних, економічних і торговельних факторів, що сприяють наркотрафіку.

"Я також вказую, що Болівія, Бірма і Венесуела не зуміли протягом попередніх 12 місяців вжити значних зусиль щодо виконання міжнародних зобов'язань, взятих на себе відповідно до міжнародних угод з боротьби з наркотиками", - зазначив Обама, підкресливши необхідність підтримувати в Болівії і Венесуелі антинаркотичні програми.

Особливу увагу у своєму меморандумі президент США приділив Афганістану.

"Афганістан залишається найбільшим у світі виробником опіумного маку і великим джерелом героїну. Основні маршрути трафіку наркотиків з Афганістану, де вирощування маку як і раніше залишається долею лише південних і західних провінцій, пролягають через Іран до Туреччини і Західну Європу, через Пакистан – в  Африку, Азію і на Близький Схід, і через Центральну Азію - у Росію", - зазначив Обама.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь