Переключиться на мобильную версию

НАТО: На стороні Талібану воюють 25 тисяч людей

Приблизна чисельність осіб, що б'ються на стороні руху Талібан в Афганістані, включаючи тих, хто бере участь у вилазках бойовиків не на постійній основі, досягає близько 25 тисяч чоловік.
НАТО в Афганістані протистоять 25 тисяч талібів
НАТО в Афганістані протистоять 25 тисяч талібів
AP

Про це повідомив у п'ятницю, 16 вересня, голова підрозділу з реінтеграції у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF) генерал-майор Філ Джонс.

"Залежно від пори року, за нашими підрахунками, вона складає близько 25 тисяч", - сказав він під час відеомосту Брюссель-Кабул.

За словами Джонса, процесом інтеграції бунтівників в Афганістані зараз охоплені близько 2,5 тисячі чоловік.

Згідно з даними афганської влади, чисельність афганської армії досягла 164 тисячі чоловік, а афганської поліції - 120 тисяч.

Станом на червень цього року чисельність контингенту ISAF становила 132,457 тисячі військовослужбовців (у тому числі 90 тисяч американських).

В операціях на території Афганістану беруть участь багатонаціональний контингент антитерористичної коаліції, який очолюють представники командування збройних сил США, а також контингент ISAF під командуванням представників НАТО.

Основні завдання обох контингентів, за твердженням їх керівництва, - пошук і знищення бойовиків афганського екстремістського руху Талібан і міжнародного терористичного угрупування Аль-Каїда.

Нагадаємо, в листопаді минулого року ЗМІ повідомляли, що афганці, які проживають у Великобританії, проводять кілька місяців на рік в Афганістані, борючись на боці бойовиків радикального руху Талібан проти військ НАТО.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь