Переключиться на мобильную версию

Путін заступився за Берлусконі: За жінок його лають через заздрощі

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін похвалив свого італійського колегу Сільвіо Берлусконі за заходи щодо вирішення проблем в економіці Італії і зазначив, що за любов до жінок того "трохи сварять" із заздрощів.
Путін певен, що Берлусконі ефективно управляє Італією
Путін певен, що Берлусконі ефективно управляє Італією
АР

"Як би, знаєте, пана Берлусконі не сварили за його особливе ставлення до прекрасної статі - до речі, із заздрощів, в основному трохи сварили - він проявив себе як відповідальний державний діяч в повному сенсі цього слова. Прийняв на свої плечі важке, але необхідне рішення", - сказав у п'ятницю, 16 вересня, Путін на міжнародному інвестиційному форумі у Сочі.

"Я дивився і радів за нього. Так, йому важко, так, звичайно, багато кому не подобається. Але виходу іншого немає", - зауважив російський прем'єр.

Уряд Берлусконі має намір реалізувати "фінансовий маневр", що, окрім скорочення державних витрат, передбачає введення нових податків і зборів, підвищення ПДВ та прискорення пенсійної реформи.

За попередніми розрахунками, це принесе додатковий дохід у розмірі 700 мільйонів євро вже в 2011 році і більш як 4,2 мільярда євро - в 2012 році.

Пропоновані заходи викликали протест сотень тисяч італійців.

Реформи Берлусконі проводить на тлі різних судових процесів проти нього. Один з них, так звана справа Рубі, відновиться 3 жовтня в Мілані. За даними слідчих, Берлусконі мав сексуальний зв'язок з марокканкою Карімою ель-Маруг, коли дівчині ще не виповнилося 18 років, а вона отримувала за це подарунки та грошову винагороду.

Напередодні також стало відомо, що італійська прокуратура звинуватила вісьмох людей у ​​тому, що вони поставляли повій Сільвіо Берлусконі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь