Переключиться на мобильную версию

Кваснєвський: Глобальні зміни – це не лише виклики, але і можливості

Кардинальні зміни, що відбуваються в сучасному світі, породжують як глобальні виклики, так і нові можливості, заявив екс-президент Польщі в 1995-2005 рр. Олександр Квасьнєвський.
Кваснєвський вважає, що глобальні зміни дають нові можливості
Кваснєвський вважає, що глобальні зміни дають нові можливості
АР

Про це він сказав, завершуючи 8-й Ялтинський форум YES.

За його словами, "в цьому мінливому світі є нові сили, які можуть допомогти нам скористатися можливостями".

Серед таких він назвав, в першу чергу, нові технології: "Вони змінюють світ набагато швидше, ніж політика і навіть швидше, ніж економічні процеси. І що найважливіше, вони особливо змінюють життя молодого покоління".

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

Однією з провідних сил сучасного світу Кваснєвський також назвав зростання соціальної та політичної активності молоді.

Він закликав не називати нинішню молодь "втраченим поколінням" на підставі прогнозів зниження кількості робочих місць для молоді у світі. "Швидше нас можна назвати втраченим поколінням. А у молоді попереду все життя", – сказав Кваснєвський.

Голова правління YES закликав зайвий раз не драматизувати ситуацію в глобальній економіці. "Звичайно, у нас проблеми. Але при належному керівництві, лідерстві, розумінні ми зможемо цю кризу подолати. Незважаючи ні на що, вона непорівнювана з Великою депресією 30-х років минулого століття, яка призвела, зокрема, до Другої світової війни".

Нагадаємо, вчора Кваснєвський заявив, що Україна – це дуже важлива "цеглинка" в будівлі європейського дому.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь