Переключиться на мобильную версию

З порту Сочі в навколосвітню подорож вирушила яхта з російсько-українським екіпажем

У неділю, 18 вересня, з порту Сочі в навколосвітнє полярне плавання вирушила яхта SCORPIUS з російсько-українським екіпажем на борту.
У навколосвітню подорож вирушила яхта SCORPIUS
У навколосвітню подорож вирушила яхта SCORPIUS
weblancer.net

За словами директора сочинського філії Росморпорт Василя Богославських, учасники першої за останні десятиліття вітчизняної вітрильної експедиції мають намір встановити світові рекорди за тривалістю і довжиною маршруту, а також провести низку наукових досліджень і протестувати у високих географічних широтах системи ГЛОНАСС і GPS.

Очікується, що стофутова вітрильна яхта SCORPIUS пройде 70 000 морських миль, зайде в море Росса на 77 градусі південної широти, обійде Антарктиду південніше 60 градуса і Північний полюс в районі 65-70 градусів протягом одного календарного року.

Капітан і власник судна Сергій Нізовцев повідомив, що яхта оснащена всім необхідним для довгого плавання і наукової роботи, у дорозі екіпаж буде вести інтернет-щоденник, викладати на сайт експедиції фото-та відеоматеріали.

"Окрім наукового та спортивного значення, у нашої експедиції і просвітницьке завдання. Наша головна мета - нагадати про те, що Росія завжди була великою морською державою, Батьківщиною підкорювачів морів і землепроходцев", - зазначив ініціатор подорожі.

З собою сім членів екіпажу взяли на борт прапори тих, хто надав підтримку унікальному проекту, в тому числі, Мінспорту, Російського географічного товариства, ПДВ, державної корпорації Олімпбуд.

Їхні представники прийшли проводити учасників навколосвітньої подорожі, першою зупинкою в якій стане Севастополь. Як тільки яхта SCORPIUS відійшла від причалу морського порту Сочі, за старою морською традицією їй услід пролунали багатоголосі гудки пришвартованих біля берега курорту численних яхт і теплоходів.

Нагадаємо, в жовтні 2010 року троє членів екіпажу яхти Іваноіс повернулися з кругосвітнього плавання на честь 215-ї річниці з дня заснування міста Одеси, в яке вони вирушили 2 вересня 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь