Переключиться на мобильную версию

У Британії виселять найбільший нелегальний циганський табір

Британські судові пристави в понеділок, 19 вересня, розпочнуть процедуру виселення циганських сімей з найбільшого нелегального поселення в країні.
Деякі мешканці табору заявили, що чинитимуть опір виселенню
Деякі мешканці табору заявили, що чинитимуть опір виселенню
АР

За даними влади, в містечку Дейл Фарм неподалік від Безілдона на півдні Англії незаконно мешкають не менш як чотирьохсот сімей кочівників.

На цю територію не давався дозвіл на забудову, тому містечко циган має бути закрито, пояснюють представники місцевої влади.

Деякі з мешканців табору вже залишили цю місцевість, тоді як інші заявили, що чинитимуть опір виселенню, приковуючи себе до своїх караванів.

Нагадаємо, 11 вересня в ході поліцейського рейду на циганський табір Грінейкр поблизу англійського міста Лейтон Баззард на північний захід від Лондона виявили 24 чоловіків, яких утримували насильно.

У серпні минулого року Франція провела висилку нелегальних іммігрантів-циган в Румунію і Болгарію, куди були депортовані близько тисячі ромів. При цьому, ті з них, хто виїхали добровільно, отримали від Парижа по 300 євро на дорослу людину і по 100 - на дитину.

Дії французької влади розкритикували низка міжнародних організацій. Зокрема, єврокомісар з питань юстиції і прав європейських громадян Вівіан Редінг заявила, що дії Франції стосовно циган порушують законодавство ЄС. Однак дисциплінарного покарання Парижа не було.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь