Переключиться на мобильную версию

Медведєв керуватиме найбільшими навчаннями ОДКБ

На території Росії, Казахстану, Таджикистану і Киргизстану в понеділок, 19 вересня, розпочинаються найбільші в 2011 році стратегічні навчання ОДКБ Центр-2011.
Медведєв керуватиме навчаннями Центр-2011
Медведєв керуватиме навчаннями Центр-2011
АР

Активна фаза навчань триватиме по 26 вересня включно. Центр-2011 відбудеться під керівництвом начальника Генерального штабу Збройних Сил (ЗС) РФ генерала армії Миколи Макарова на семи полігонах країн-учасниць, при цьому загальне керівництво заходом буде здійснювати президент Росії Дмитро Медведєв.

Як повідомляє Міноборони РФ, під час маневрів проведуть розіграші тактичних епізодів бойових дій спільними угрупованнями військ. При цьому в основу їх дій буде покладено етапи проведення спеціальних операцій при локалізації збройного конфлікту в кризовому районі, а також передбачаються розіграші епізодів спільних дій сухопутних і морських угруповань військ.

Навчання повинні вдосконалити навички командувачів штабів в управлінні військами при переведенні їх з мирного на воєнний час, а також планування спеціальних операцій та перегрупування військ на великі відстані.

Усього до участі в навчаннях Центр-2011 планується залучити від держав-членів ОДКБ близько 12 тисяч військовослужбовців і 1000 одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки, у тому числі 100 танків і 50 літаків, 10 бойових кораблів.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар ОДКБ Микола Бордюжа заявив, що Організація не використовуватиме колективні сили оперативного реагування (КСОР) для захисту конституційного ладу своїх держав - членів.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко не відкидав застосування КСОР для запобігання державних переворотів у країнах ОДКБ.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
adam-x    16.10.2011, 05:52
Оценка:  0
adam-x
В начале октября турецкая трубопроводная компания Botas аннулировала контракт с российским Газпромом из-за ценовых разногласий.
Serhi    13.10.2011, 09:07
Оценка:  +2
Serhi
кто там визжал, что турция не хочет транспотртировать через украину, так как эт дорого а хочет через "Голубой поток", из россии на прямую, через чёрное море? Умылись?
pidsumok  (аноним)  13.10.2011, 10:30
Оценка:  0
pidsumok
Однако, пока пиндосам не удалось, и не известно удастся ли, навести,
угодный им порядок, в Иране, нам легче не будет, от того, что цены на
газ будут устанавливать эти нестабильные "враги демократии".
ТАК же, не известно, станет ли иранский газ дешевле и доступнее, для
нас, если этим "демократам", всё же, удастся прибрать его к своим рукам.
Serhi    13.10.2011, 10:48
Оценка:  0
Serhi
pidsumok Вы турок? вам оно болит?

"...не известно, станет ли иранский газ дешевле и доступнее, для
нас..."

PS Одно только Украина пострадает от жадности России, но это не проблема Украины.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь