Переключиться на мобильную версию

МАК: Одним з факторів краху Ту-134 в Карелії стало легке сп'яніння штурмана

Причиною катастрофи Ту-134 в червні в Карелії стало неприйняття рішення про відхід на друге коло, а його чинником - легка ступінь сп'яніння штурмана.
Ту-134 розбився через неприйняття рішення про відхід на друге коло
Ту-134 розбився через неприйняття рішення про відхід на друге коло
АР
Про це йдеться в повідомленні Міждержавного авіаційного комітету (МАК).

"Причиною катастрофи літака Ту-134А при виконанні заходу на посадку в умовах, гірше метеорологічних мінімумів аеродрому, літака і КПС для заходу на посадку за системою ОСП з фіксованою ТВГ, стало неприйняття екіпажем рішення про відхід на друге коло і зниження літака нижче встановленої мінімальної безпечної висоти при відсутності візуального контакту з вогнями наближення і наземними орієнтирами, що призвело до зіткнення літака з деревами і землею в керованому польоті ", - повідомляє МАК.

Крім того в Комітеті зазначають, що одним з факторів, що спричинив катастрофу, стали незадовільна взаємодія в екіпажі та управління ресурсами (CRM) з боку командира судна при виконанні заходу на посадку.

Це виражалося в "підпорядкуванні діяльності командира повітряного судна штурману, який виявляє підвищену активність і перебуває в легкому ступені алкогольного сп'яніння, і фактичне усунення другого пілота з контуру управління повітряного судна на кінцевому етапі аварійного польоту", йдеться в повідомленні МАК.

Нагадаємо, літак Ту-134 авіакомпанії РусЕйр розбився в ніч на 21 червня при заході на посадку недалеко від аеропорту Петрозаводська. На борту були 52 особи, з них 44 загинули під час аварії, а троє з восьми постраждалих пізніше померли в лікарнях.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь