Переключиться на мобильную версию

Франція спростувала повідомлення про захоплення силами Каддафі західних військових експертів

МЗС Франції назвало "чутками" інформацію про затримання прихильниками лідера лівійської Джамагірії Муаммара Каддафі 17 технічних експертів, у тому числі англійців і французів.
Повстанці не змогли відразу захопити Сирт
Повстанці не змогли відразу захопити Сирт
АР

"У нас немає інформації, що підтверджує ці чутки", - заявив представник МЗС Франції Ромен Надаль.

Раніше ЗМІ з посиланням на представника Каддафі Мусу Ібрагіма повідомили, що прихильники полковника в місті Бені-Валід взяли в полон 17 "найманців", серед яких багато іноземців. За даними Муси Ібрагіма, вони є "технічними експертами" з Франції і Великобританії, ще один - житель Катару, і один - з азіатської країни.

Тим часом наступ лівійських повстанців на рідне місто Каддафі Сирт призупинено. Війська ПНР піддалися потужному артобстрілу і тимчасово відмовилися від планів розвивати наступ у цьому напрямі, навіть незважаючи на підтримку авіації НАТО.

При цьому, за словами представника Каддафі, жертвами натовських бомбардувань у Сирті стали понад 350-ть осіб, включаючи і мирних жителів.

Нагадаємо, минулого тижня Ніколя Саркозі та Девід Кемерон під час візиту в Тріполі оголосили, що Франція і Британія продовжать участь в операції проти сил Каддафі.

Раніше Перехідна Національна рада Лівії запропонувала нагороду в 1,7 мільйона доларів за полковника, живого чи мертвого. За словами лідерів повстанців, загони опозиції контролюють 95% території Лівії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь