Переключиться на мобильную версию

До Японії наближається потужний тайфун Роке

Головне метеорологічне управління Японії попередило у вівторок, 20 вересня, 370 тисяч мешканців префектури Хего і міста Нагоя про необхідність евакуації у зв'язку з наближенням тайфуну Роке.

У місті Нагої готуються до евакуації 350 тисяч мешканців, які проживають в районах, що можуть бути затоплені двома річками. У префектурі Хего попередження про евакуацію отримали 23 тисячі осіб.

За прогнозами управління, 15-й за цей рік тайфун, що рухається з півдня на північ країни зі швидкістю 20 кілометрів на годину, торкнеться всієї території Японії. У низці районів до завтрашнього ранку очікується випадання до 500 міліметрів опадів.

Влада попереджає про необхідність підвищених заходів безпеки через небезпеку розливу річок і зсувів в 11 префектурах.

Рясні опади у тому числі очікуються на півострові Кії, де на початку вересня зсуви від тайфуну Талас перегородили гірські річки, утворивши 5 озер. Подальші зливи можуть призвести до того, що озера вийдуть з берегів і зруйнують велику місцеву греблю.

Швидкість вітру в центрі тайфуну Роке становить 40 метрів за секунду, пориви вітру досягають 55 метрів за секунду.

Нагадаємо, жертвами тайфуну Талас, який пронісся Японією на початку вересня, стали близько 50 осіб. Збиток від тайфуну став найбільшим за останні 20 років.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь