Переключиться на мобильную версию

Арабські ЗМІ дізналися про місце перебування Каддафі

Повалений лівійський лідер Муаммар Каддафі перебуває в місті Себха на південному заході Лівії, який як і раніше утримують його прихильники.
ЗМІ знайшли Каддафі в місті Себха
ЗМІ знайшли Каддафі в місті Себха
АР

Про це повідомила у вівторок, 20 вересня арабська газета Аш-Шарк аль-Аусат, що видається в Лондоні. За інформацією видання, кілька днів тому свідок, що заслуговує довіри, бачив Каддафі на одній з вулиць цього міста, розташованого в пустелі в 750 кілометрах від столиці країни Тріполі.

Дані про місце перебування Каддафі були передані в посольство Лівії в Каїрі, яке, в свою чергу, повідомило про це Перехідній національній раді в Бенгазі.

Постійний представник Лівії при штаб-квартирі Ліги арабських держав у Каїрі Абдельмонем аль-Хуни заявив, у свою чергу, що в нього "немає підстав сумніватися в цій інформації". "Свідок не має жодної зацікавленості у зв'язку з передачею цих даних", - сказав аль-Хуни.

У свою чергу телеканал Ар-Рай, що мовить з Сирії, обіцяє в найближчі години пустити в ефір нове звернення Каддафі "щодо подій у Лівії".

Раніше у вівторок західні агентства повідомили, що сили Перехідної національної ради захопили аеропорт і деякі укріплення Себха, проте його основна частина як і раніше перебуває під контролем Каддафі.

Себха на півдні, а також Бені-Валід і Сирт на півночі Лівії в даний час залишаються під контролем вірних Каддафі сил, незважаючи на спроби повстанців якнайшвидше захопити всю територію країни. Атаки сил опозиції на прихильників Каддафі супроводжуються постійним бомбардуванням НАТО.

Нагадаємо, Перехідна Національна рада Лівії запропонувала нагороду в 1,7 мільйона доларів за полковника, живого чи мертвого. Раніше глава МЗС Італії Франко Фраттіні заявив, що Каддафі перебуває вже за межами Лівії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь