Переключиться на мобильную версию

Операцію НАТО в Лівії продовжили до кінця грудня

Представники 28 країн-членів НАТО сьогодні досягли в Брюсселі угоди про продовження військової операції в Лівії ще на три місяці.

Під час операції в Лівії авіація альянсу завдає ударів по військах екс-глави Лівійської Джамахірії Муамара Каддафі, яким протистоїть армія Перехідної національної ради, визнаної новою легітимною владою в країні.

У той же час, військово-морські сили забезпечують дотримання ембарго ООН на постачання зброї в країну.

Вчора, 20 вересня, на зустрічі Друзів Лівії у Нью-Йорку під час саміту Генеральної асамблеї ООН генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що альянс продовжить операцію Об'єднаний захисник у Лівії доти, поки це потрібно для забезпечення захисту мирних жителів країни. Глава ПНС Мустафа Абдельджаліль у свою чергу заявив, що влада Лівії буде працювати в дусі національного примирення.

Каддафі, за словами глави ПНС, "все ще має ресурси, які загрожують не тільки Лівії, а й міжнародному співтовариству".

Лідер Джамахірії напередодні в аудіозверненні назвав зміну влади в його країні маскарадом, який став можливим тільки завдяки ударам НАТО, що "не можуть тривати вічно".

Вчора ЗМІ повідомили, що Каддафі перебуває в місті Себха. Сьогодні ПНР повідомила про те, що місто здобуте й чинити опір продовжують лише "деякі неорганізовані люди", проте інформації про захоплення Каддафі не надходило.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь