Переключиться на мобильную версию

Нетаньяху: Палестинці не готові до перемир’я з Ізраїлем

Палестинці заслуговують на визнання своєї держави, але це має статися після підписання миру з Ізраїлем, заявив на зустрічі з президентом США Бараком Обамою прем’єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху.
Нетаньяху: Палестинці не гротові до перемир’я з Ізраїлем
Нетаньяху: Палестинці не гротові до перемир’я з Ізраїлем
АР

Двостороння зустріч прошйла на полях Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Я хочу подякувати Вам, містер президент, за те, що ви підтримуєте Ізраїль і закликаєте до підписання миру шляхом прямих переговорів. Ми обидва згодні, що це єдиний спосіб домогтися миру... І Ви ясно дали зрозуміти, що палестинці заслуговують на свою державу, але ця держава повинна укласти мир з Ізраїлем. А тому їхні спроби пришвидшити цей процес, оминувши переговори, спроба домогтися членства держави в ООН - не стане успішною", - сказав Нетаньяху.

Як очікується, 23 вересня голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас представить заявку на вступ  у ООН. США і Ізраїль, зокрема, попереджають, що такі однобічні кроки палестинців можуть лише підірвати переговори, тому Вашингтон використовує своє право вето у РБ ООН, аби перешкодити цьому прагненню.

Зустріч Нетаньяху з Обамою  відбулася відразу ж після виступу американського лідера перед Генасамблеєю. Велика частина промови Обами була присвячена тому, що єдиний спосіб добитися врегулювання ситуації  на Близькому Сході - це прямі переговори між Ізраїлем і Палестиною.

"Я думаю, що палестинці хочуть домогтися миру через міжнародне співтовариство, але вони ще не готові в обмін на це укласти мир з Ізраїлем. І я сподіваюся, що знайдуться ще світові лідери, які відгукнуться на ваш заклик, містер президент, і протистоятимуть цим спробам обійтися без мирних переговорів, по суті, уникнути їх. Я думаю, що спроби уникнути переговорів шкодять Ізраїлю, шкодять палестинцям, шкодять справі миру", - підкреслив Нетаньяху.

Обама запевнив ізраїльського прем’єра, що США завжди підтримуватимуть Ізраїль і протистоятимуть спробам ПНА уникнути прямих палестино-ізраїльських переговорів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь