Переключиться на мобильную версию

Інцидент за участю Табачника став приводом для жарту Медведєва над міністром освіти РФ

Сьогодні, 22 вересня, звертаючись до міністра освіти РФ Андрія Фурсенка, російський президент Дмитро Медведєв побажав йому "добріших" студентів, ніж у його українського колеги - Дмитра Табачника.
Медведєв побажав міністру освіти РФ добріших студентів
Медведєв побажав міністру освіти РФ добріших студентів
АР

Нагадаємо, що сьогодні вранці студентка Національного університету Києво-Могилянська академія вдарила міністра науки, освіти, молоді і спорту Дмитра Табачника букетом квітів під час Форуму міністрів освіти європейських країн.

Як пізніше повідомив сам Табачник, він поставився до цього абсолютно спокійно. Міліція склала стосовно дівчини адміністративний протокол.

"І бажаю вам, аби студенти до вас ставилися добріше, не як до міністра освіти України, який отримав по фізіономії від дівчини букетом", - з посмішкою додав Президент РФ.

При цьому Медведєв припустив, що "можливо, він викликав особливо добрі почуття у неї, і вона не змогла нічого з собою вдіяти?".

Тим часом, на зустрічі з російськими чиновниками він сказав, що перелік доручень стосовно питань життя студентів буде випущений найближчим часом за підсумками наради, яку провів у четвер президент РФ в Російському університеті дружби народів.

"Усі доручення мають бути підготовлені; додайте туди усе, про що сьогодні говорилося, якщо потрібно зробіть якісь акценти, і після наради випустіть", - звернувся Медведєв до помічника президента РФ Аркадія Дворковича.

Глава російської держави підкреслив, що проблема, порушена на нараді, дуже складна. "У чомусь це може бути навіть складніше, ніж налагодити учбовий процес", - зазначив він. "Тому я бажаю міністру освіти успіхів у цьому", - звернувся він до Фурсенка.

Нагадаємо, сьогодні на Михайлівській площі у Києві під час зіткнень між співробітниками міліції і студентами були затримані  троє активістів, пізніше ця цифра збільшилася до чотирьох осіб.

Пізніше міліція відпустила усіх затриманих студентів. Акція на Михайлівській площі була направлена проти політики Міністерства освіти на чолі з Дмитром Табачником, який сьогодні проводить Форум міністрів освіти європейських країн Школа ХХІ століття: Київські ініціативи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь