Переключиться на мобильную версию

Бортінженер, який вижив у катастрофі Як-42, дав свідчення

Інженер з авіаційного і радіоелектронного устаткування Олександр Сізов, який вижив в результаті катастрофи Як-42 під Ярославлем, стверджує, що зауважень до роботи авіаційної техніки в попередньому польоті літака, при підготовці до польоту і по ходу польот.
За словами бортінженера проблеми з технікою не було
За словами бортінженера проблеми з технікою не було
АР

"З його слів було уточнено фактичне розміщення пасажирів і багажу: у передньому салоні знаходився керівний склад команди і тренери, команда знаходилася в другому салоні, основна маса багажу була завантажена у задній багажник", - йдеться у повідомленні Міжнародного авіаційного комітету.

Раніше повідомлялося, що Сізова можуть виписати вже за два тижні.

За фактом аварії Як-42 порушена кримінальна справа по ст. 263 КК РФ (Порушення правил безпеки польоту, що викликає смерть двох і більше осіб), яке розслідує Головне слідче управлінням СК РФ.

На борту літака Як-42, який розбився 7 вересня в кілометрі від ярославського аеропорту Туношна, знаходилися члени хокейної команди Локомотив, що летіли на гру до Мінська. У катастрофі загинуло 44 людини - 37 пасажирів і сім членів команди.

Міністерство транспорту Росії розглядає дві версії аварії Як-42 під Ярославлем - технічна несправність літака і людський чинник. Минулого тижня МАК повідомив, що розшифровка бортових самописців літака не виявила даних про проблеми з авіатехнікою. У свою чергу прем’єр-міністр РФ Володимир Путін доручив МАК надати інформацію стосовно того, з якої причини Як-42, що розбився, не застосував екстреного гальмування аби уникнути катастрофи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь