Переключиться на мобильную версию

У Тихому океані набирає сили ураган Хіларі

У четвер, 22 вересня, в Тихому океані на захід від узбережжя Мексики сформувався ураган Хіларі, який досяг вже четвертої категорії небезпеки за шкалою Саффіра-Сімпсона з п'яти можливих.
За прогнозами метеорологів, Хіларі не вийде на сушу
За прогнозами метеорологів, Хіларі не вийде на сушу
nhc.noaa.gov

Станом на 06:00 за Києвом п'ятниці швидкість супутнього вітру урагану досягала 215 кілометрів на годину. Епіцeнтр Хіларі перебував у 140 кілометрах на північний захід від мексиканського міста Акапулько.

Ураган рухається на північний захід практично строго уздовж узбережжя Мексики зі швидкістю 15 кілометрів на годину, повідомляє Національний центр прогнозування ураганів в Маямі.

Мексиканська влада раніше вже оголосила штормове попередження для тихоокеанського узбережжя країни, однак, за прогнозами метеорологів, "Хіларі" не завдасть потужного удару по суші. Тим не менше, в деяких районах очікується відчутне підвищення швидкості вітру і значні опади.

Тропічному шторму присвоюється ім'я, коли швидкість вітру, що супроводжує його, досягає 62 кілометрів на годину. Для того, щоб урагану була привласнена перша категорія за шкалою Саффіра-Сімпсона, що оцінює потенційний збиток від стихії, швидкість його вітру повинна перевищувати 120 кілометрів на годину. Найвища категорія присвоюється ураганів зі швидкістю вітру понад 250 кілометрів на годину.

Нагадаємо, наприкінці серпня США пережили удар урагану Айрін. Жертвами стихії в 12 штатах стали близько 50 осіб. За оцінками експертів, збиток від шторму в США може скласти від 5 до 7 мільярдів доларів.

8 вересня у південній частині Мексиканської затоки сформувався тропічний шторм Нейт, який став 14-м у цьому сезоні потужним циклоном, що отримав власне ім'я.

21 вересня в Атлантиці сформувався тропічний шторм Офелія. Сезон ураганів в Атлантиці триває з 1 червня по 30 листопада.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь