Переключиться на мобильную версию

Японія успішно запустила розвідувальний супутник

З космодрому Танегасіма за допомогою ракети H-2A успішно запущений і виведений в космос японський розвідувальний супутник Когаку-4.
Японія збільшила угруповання супутників-шпигунів
Японія збільшила угруповання супутників-шпигунів
АР

Як повідомляє аерокосмічне агентство Японії JAXA, запуск супутника-шпигуна тричі відкладався через несприятливі погодні умови, зокрема, цього тижня - через тайфун Роке.

Підставою для виведення японських розвідсупутників стала ракетна програма КНДР. Наразі на орбіті перебувають три таких супутники. Третій - Когаку-3 - було запущено у листопаді 2009 року.

Когаку-4, розроблений Mitsubishi Heavy Industries, повинен буде замінити застарілий Когаку-2, який є на орбіті. Детальна інформація про параметри орбіти і технічні характеристики Когаку-4 не розголошується, проте відомо, що супутники нового покоління зможуть зі своєї орбіти в кілька сотень кілометрів отримати зображення об'єкта розміром 60 сантиметрів. Супутник буде збирати інформацію оборонного характеру, а також попереджати про великі стихійні лиха.

Розробка нового супутника обійшлася Японії в 35,9 мільярда ієн (468,67 мільйона доларів), його запуск - ще в 10 мільярдів ієн (130,54 мільйона доларів). Як очікується, супутники-шпигуни разом з двома супутниками-радарами будуть як мінімум раз на добу робити знімки будь-якого об'єкта на поверхні Землі.

Нагадаємо, 21 вересня російська ракета-носій Протон-М успішно вивела на орбіту супутник військового призначення.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь