Переключиться на мобильную версию

У Техасі скасували виконання кулінарного бажання ув'язнених перед стратою

Керівництво тюремної системи американського штату Техас скасувало приготування "прощальної вечері", яку замовляє засуджений на смерть злочинець перед стратою.
У Техасі не задовольнятимуть останнє кулінарне бажання засуджених до смерті
У Техасі не задовольнятимуть останнє кулінарне бажання засуджених до смерті
АР

У пенітенціарній системі штату багато років існувала традиція, коли тюремний кухар готує кулінарні шедеври для засудженого. Причому меню складає сам ув'язнений.

"Погралися і досить. Надзвичайно недоречно надавати цей привілей засудженій до смерті людині. Злочинці ж не роблять такої послуги своїм жертвам", - йдеться в листі сенатора штату Джона Уайтмайєра, адресованого керівництву в'язниць, де здійснюється виконання смертного вироку.

За даними телеканалу АВС, сенатор заявив, що готовий домагатися скасування "кулінарного привілею" законодавчо, якщо його не скасує керівництво в'язниць штату.

У результаті виконавчий директор департаменту кримінальної юстиції штату Техас Бред Лівінгстон повідомив, що практика надання засудженому "останнього кулінарного бажання" буде припинена.

Він пояснив, що тепер ув’язненим перед виконанням смертного вироку буде надаватися звичайна їжа. "Все те ж саме, що готується для інших ув'язнених", - сказав Лівінгстон.

Імовірно, ініціатива сенатора надійшла після витівки ув’язненого Лоуренса Брювера, якого було засуджено до смерті за звіряче вбивство людини в 1998 році. Злочинця стратили минулої середи. Перед вироком Брювер замовив кухареві справжнє "свято живота". Його остання вечеря включала потрійний чізбургер з беконом, м'ясну піцу, стручки окри під кетчупом, фунт м'яса на грилі, курячі крильця в клярі, півбатона хліба, горіхове масло і порцію морозива.

Вечерю приготували для Брювера, проте ув'язнений відмовився їсти, заявивши, що він не голодний.

Лоуренс Брювер, 44-річний білошкірий американець, був учасником Ку-клукс-клану. Його засудили до смерті за жорстоке вбивство темношкірого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь