Переключиться на мобильную версию

В ОАЕ відбуваються другі в історії країни вибори

Сьогодні, 24 вересня, в Об'єднаних Арабських Еміратах відбуваються другі за 40-річну історію країни вибори.
Як повідомляє РИА Новости, голосування почалося о 7:00 за Києвом і завершиться о 18:00 за Києвом. На 13 виборчих дільниць у семи еміратах-князівствах прийдуть 130 тисяч виборців, заздалегідь відібраних урядом країни. Вони виберуть половину складу 40-місцевої Федеральної національної ради - прообразу парламенту, наділеного лише консультативними функціями.

Виборці шляхом електронного голосування, використовуючи свої посвідчення особи з вмонтованим у нього чіпом-мікросхемою, визначать 20 майбутніх членів ФНР з 450 кандидатів.

Інші 20 членів ФНР призначаються правителями семи еміратів, що входять у федерацію ОАЕ, в тому числі: по вісім з Абу-Дабі і Дубаї, по шість з Шарджі і Рас-ель-Хайми, і по чотири з Аджмана, Умм-ель-Кайвайна і Фуджайри.

Серед 450 кандидатів - 83 жінки і 357 чоловіків, переважно молодого віку.

Зазначимо, що перші вибори в ОАЕ були проведені в 2006 році, на них проголосували сім тисяч виборців. Навесні цього року на тлі народних заворушень, що охопили Близький Схід, уряд Еміратів збільшив кількість виборців майже в 20 разів.

Вони призначаються урядом з числа громадян ОАЕ, що становлять близько 11% восьмимільйонного населення країни.

Тим часом, напередодні виборів група правозахисників, що включає представників Human Rights Watch і Amnesty International, закликала ОАЕ звільнити з ув'язнення двох еміратських активістів - блогера і вченого, що потрапили за грати в квітні після звернення до уряду ОАЕ з вимогою провести в країні вільні вибори. У зверненні до президента ОАЕ вони закликали до прямого обрання всіх членів ФНР.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь