Переключиться на мобильную версию

Варшав’янин вчинив спробу самоспалення перед будівлею уряду

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск припинив виборчу кампанію і повернувся до Варшави після того, як місцевий мешканець підпалив себе біля будівлі канцелярії прем'єра.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода Олександр Лемешевський, 49-річний мешканець Варшави, батько трьох дітей, облив себе розчинником і підпалив біля будівлі канцелярії прем'єр-міністра, що в самому центрі польської столиці.

Поліція повідомляє, що потерпілий мав при собі лист, в якому він скаржився на важку фінансову ситуацію, що не дозволяє йому розрахуватися з кредиторами.

"Цей чоловік у стані, який, як я думаю, не загрожує його життю, був доставлений в лікарню. Першими, хто допоміг потерпілому, були співробітники Управління охорони уряду, які погасили вогонь і надали першу допомогу", - заявив прес-секретар варшавської поліції Маріуш Соколовський.

Медики, в свою чергу, кажуть про серйозні опіки, що пошкодили більше половини тіла потерпілого.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, який перебуває в поїздці країною напередодні парламентських виборів, заявив про негайне повернення до Варшави.

"Якщо це буде можливо, я хотів би якомога швидше відвідати в лікарні цю людину. Всі завтрашні зустрічі скасовуються, і я терміново вилітаю до Варшави", - сказав Дональд Туск.

Нагадаємо, 19 вересня у Львові чоловік зробив спробу самоспалення на знак протесту проти перерахунку пенсії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь