Переключиться на мобильную версию

Медведєв запропонував Путіну балотуватися у президенти Росії

Президент РФ Дмитро Медведєв запропонував нинішньому прем'єр-міністрові Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.
Медведєв запропонував Путіну балотуватися у президенти
Медведєв запропонував Путіну балотуватися у президенти
АР

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і при вдалому виступі на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, аби з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв, виступаючи на з'їзді Єдиної Росії.

Учасники з'їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією. "Ці оплески дають мені право не пояснювати, яким досвідом і авторитетом володіє Володимир Володимирович Путін", - зазначив він.

Медведєв додав: "Мене весь час питали: коли ви визначитеся, з чим вийдете до людей, а іноді і мене, і Володимира Володимировича запитували: а ви не посварилися між собою? Я хочу повністю підтвердити те, що тільки що було сказано: те, що ми пропонуємо з'їзду - це глибоко продумане рішення, і навіть більше - ми справді обговорювали цей варіант розвитку подій ще в той період, коли сформувався наш товариський союз".

За його словами, минулі роки довели правильність вибраної стратегії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь