Переключиться на мобильную версию

Путін запропонував Медведєву очолити уряд після президентських виборів

Сьогодні, 24 вересня, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що приймає пропозицію Дмитра Медведєва балотуватися в президенти Росії, і впевнений, що нинішній очільник держави зможе створити ефективну управлінську команду на чолі уряду.
Путін хоче, щоб Медведєв очолив уряд
Путін хоче, щоб Медведєв очолив уряд
АР

Про це повідомляє РІА Новости.

"Хочу вам висловити слова подяки за позитивну реакцію на пропозицію мені балотуватися в якості президента Росії, для мене це величезна честь", - сказав Путін, виступаючи на засіданні з'їзду під загальні овації.

Після цього він сказав, що Дмитро Медведєв, на його думку, зможе створити ефективну управлінську команду на чолі уряду.

"Упевнений, Єдина Росія переможе і, спираючись на загальнонародну підтримку, Дмитро Анатолійович зможе створити нову, ефективно функціональну, молоду, енергійну управлінську команду, очолить уряд Російської Федерації для того, щоб продовжити роботу з модернізації всіх сторін нашого життя", - сказав Путін.

Нагадаємо, сьогодні Дмитро Медведєв запропонував Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і, в разі вдалого виступу на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв , виступаючи на з'їзді Єдиної Росії.

Учасники з'їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією.

Медведєв зазначив, що вони з Володимиром Путіним довго не оголошували свою позицію щодо виборів-2012 з огляду політичну доцільність та закони політичного жанру саме в Росії.

"Ми довго до цього моменту не оголошували публічно свою позицію за сценарієм виборів. Я сподіваюся, ви нас зрозумієте як наші громадяни - це питання політичної доцільності, питання дотримання законів політичного жанру саме в нашій країні", - сказав Медведєв, виступаючи на з'їзді.

"Але ми завжди говорили тільки правду", - підкреслив він. За словами Медведєва, найголовніше, що "вибір завжди залишається за вами, за всім народом".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь