Переключиться на мобильную версию

Путін закликав росіян голосувати за Єдину Росію на чолі з Медведєвим

Сьогодні, 24 вересня, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін як лідер Єдиної Росії закликав росіян проголосувати за партію на виборах в Держдуму в грудні поточного року.
Путін закликав голосувати за ЄР
Путін закликав голосувати за ЄР
АР

"Хочу звернутися до всіх, хто перебуває у цій залі, до всіх членів Єдиної Росії, до всіх наших прихильників, хочу звернутися до всіх громадян Росії - підтримати на виборах до Держдуми Єдину Росію, проголосувати за її кандидатів на чолі з (президентом РФ) Дмитром Анатолійовичем Медведєвим", - сказав Путін, виступаючи на передвиборному з'їзді ЄР.

Як повідомлялося, на сьогоднішньому з'їзді Медведєв погодився очолити передвиборний список ЄР.

З'їзд сьогодні затвердив передвиборчу програму, з якою єдинороси підуть на вибори в Держдуму 4 грудня. За пропозицією члена бюро вищої ради Єдиної Росії Олега Морозова, основу передвиборчої програми склали виступи на з'їзді президента РФ Дмитра Медведєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна.

"Пропоную оформити ці виступи як передвиборчий документ Єдиної Росії", - сказав Морозов, після чого його пропозиція була одноголосно підтримана делегатами з'їзду.

"Спасибі велике, пропозиція прийнята. Передвиборча програма партії Єдина Росія затверджена", - підбив підсумок голосування Путін.

***

Сьогодні Дмитро Медведєв запропонував Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і, в разі вдалого виступу на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді, я вважаю, що було б правильним, щоб з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв , виступаючи на з'їзді Єдиної Росії.

Учасники з'їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією.

Медведєв зазначив, що вони з Володимиром Путіним довго не оголошували свою позицію щодо виборів-2012 через політичну доцільність та закони політичного жанру саме в Росії.

"Ми довго до цього моменту не оголошували публічно свою позицію за сценарієм виборів. Я сподіваюся, ви нас зрозумієте як наші громадяни - це питання політичної доцільності, питання дотримання законів політичного жанру саме в нашій країні", - сказав Медведєв, виступаючи на з'їзді.

Сам Путін прийняв пропозицію балотуватися в президенти у 2012 році і висловив надію на те, що Медведєв після виборів очолить уряд і сформує нову команду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь