Переключиться на мобильную версию

Зюганов: Росії слід спрямувати зусилля на розпуск НАТО

Лідер партії КПРФ запропонував створити новий Союз братніх народів під час передвиборчого з’їзду, а також заявив, що Росії слід спрямувати свої зусилля на обмеження впливу НАТО і розпуск цієї організації.
Зюганов вважає, що Росії слід спрямувати зусилля на розпуск НАТО
Зюганов вважає, що Росії слід спрямувати зусилля на розпуск НАТО
kprf.ru

Геннадій Зюганов розповів, що курс комуністів будуватиметься за формулою 3+5+7, що складається із трьох напрямків у зовнішній політиці, семи напрямків нової економічної політики і п’яти соціальних пріоритетів.

Лідер комуністів заявив, що "Росія спрямує свої зусилля на підвищення ролі ООН у світовій політиці, на обмеження впливу НАТО і розпуск цього блоку.

Ми зробимо все для рівноправних відносин з країнами Європи. Розшириться взаємодія з КНР, Індією, В’єтнамом та іншими державами Азії, країнами Латинської Америки і Африки".

Другим напрямком зовнішньої політики стане зближення Росії, Білорусії, України та Казахстану, а третім – зміцнення обороноздатності Росії, заради чого доведеться відроджувати збройні сили країни.

Зюганов також пообіцяв, що у разі, якщо комуністи прийдуть до влади, із залежністю російської економіки від видобутку газу і нафти буде покінчено. За словами лідера комуністів, нова економічна політика партії сповідує принцип: "Економіка зростання замість економіки свердловини".

Раніше, у червні, Зюганов заявив, що рішення Конституційного суду України про визнання неконституційним закону про використання прапора Перемоги нарівні з державним прапором, є обурливим і зухвалим.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь