Переключиться на мобильную версию

Російські опозиціонери оголосили майбутні вибори в Держдуму РФ нечесними і невільними

Делегати другого з’їзду російської Партії народної свободи За Росію без свавілля та корупції, очолюваної співголовами Михайлом Касьяновим, Борисом Нємцовим і Володимиром Рижковим, оголосили майбутні вибори в Держдуму РФ нечесними і невільними.
Опозиціонери вважають майбутні вибори в Держдуму РФ нечесними
Опозиціонери вважають майбутні вибори в Держдуму РФ нечесними
АР

Про це повідомлялося в резолюції з’їзду Партії народної свободи (Парнас), прийнятої сьогодні у Москві.

Касьянов, Нємцов і Рижков, партію яких не допустили до виборів, закликали своїх прихильників до активних форм протесту у формі пікетів, мітингів і демонстрацій під час виборчої кампанії, а також шляхом перекреслення бюлетенів безпосередньо на виборчих дільницях, оскільки графа Проти всіх у Росії скасована.

"За цих умов голосування за ту чи іншу зареєстровану партію безглузде, оскільки не здатне вплинути на офіційний результат і тільки зміцнює авторитарний режим, що імітує демократію", – заявили опозиціонери.

Запрошений на з’їзд лідер партії Україна Майбутнього народний депутат Святослав Олійник підкреслив, що українська влада незграбно намагається копіювати політику офіційної Москви щодо згортання демократії.

"Дуже погано, що потужний суб’єкт політичного процесу, опозиційна партія, не може взяти участь у виборах. У нас ситуація все ж трохи краща, хоча керівництво України і намагається копіювати дії сусідів, і кримінальні справи стосовно нашої опозиції показують ту ж тенденцію – прагнення влади не допустити основних опонентів до участі у виборах", – заявив Олійник.

Як відомо, з’їзд Народної волі розпочав роботу вранці 24 вересня, одночасно зі з’їздом Єдиної Росії. У ньому беруть участь 122 делегати з 47 регіонів Російської Федерації, а також гості – представники української партії Україна Майбутнього.

Як повідомлялося раніше, сьогодні Дмитро Медведєв запропонував чинному прем’єр-міністру Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь