Переключиться на мобильную версию

День міста в Краснодарі перенесли через терористичну загрозу

Святкові заходи на День міста в Краснодарі 24 вересня були перенесені через терористичну загрозу, повідомив у своєму мікроблозі губернатор Кубані Олександр Ткачов.
Краснодарців попередили про можливий теракт
Краснодарців попередили про можливий теракт
yugopolis.ru

Як пояснив Ткачов, правоохоронні органи отримали інформацію про можливість проникнення в регіон "осіб, пов'язаних з тероризмом". Губернатор очікує доповіді силовиків про результати оперативних заходів, в яких задіяно понад 2000 оперативників.

Ткачов закликав жителів Краснодара проявити пильність і повідомляти в поліцію, якщо щось їх насторожує або здається їм підозрілим.

Голова муніципального відділу міста Краснодар Володимир Єланов також у своєму Twitter пояснив, що інформація про можливий теракт надходила протягом всього дня 24 вересня. "Рішення треба було приймати швидко. У цьому разі краще скасувати захід, ніж піддавати жителів ризику. Що й довелося зробити", - відзначає чиновник.

За словами Євланова, загрозою нехтувати не можна було, тому поліція посилила перевірки на дорогах і перевіряла весь транспорт на в'їздах до Краснодару. Раніше мешканці міста повідомляли, що посилені заходи безпеки призвели до багатогодинних заторів на в'їздах в місто і практично повну зупинку руху на деяких магістралях.

Голова Краснодара висловив сподівання, що в поліцією заходи забезпечать безпеку громадян і всі заходи, "весь грандіозний концерт, підготовлений у подарунок городянам," вони зможуть побачити 25 вересня. Євланов попросив жителів Краснодара поставитися до ситуації "з розумінням".

Як нагадує агентство Югополіс, святковий концерт, присвячений 218-й річниці з дня заснування Краснодара, мав розпочатися о 19 годині суботи на реконструйованій Театральній площі. Однак незадовго до початку заходу його скасували. В адміністрації міста заявили, що причиною став раптовий збій у програмному забезпеченні комп'ютера, яких синхронізуючого музичне, світлове оформлення і роботу водяних насосів нового фонтану.

Святкові заходи перенесені на неділю, 25 вересня. Молодіжна програма і авіашоу пройдуть у мікрорайоні Ювілейний, а на Театральній площі відбудеться концерт, урочистий пуск фонтану, проекційне шоу та феєрверк.

Раніше в суботу серед жителів Краснодара почали поширюватися чутки про затримання в місті різної кількості шахідів і смертниць. Інші очевидці припускали, що правоохоронні органи вирішили влаштувати антитерористичні навчання. Ні та, ні інша версія не підтвердилися.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь