Переключиться на мобильную версию

Американська преса без ентузіазму сприйняла новину про повернення Путіна

Вашингтонські газети не здивовані рішенням Володимира Путіна балотуватися в 2012 році у президенти, проте поки що поставилися до цієї новини без ентузіазму.
Газети називають стиль правління Путіна "сталевим"
Газети називають стиль правління Путіна "сталевим"
АР

Новини з Росії на даний момент бурхливого обговорення в американських ЗМІ не викликали: більшість видань обмежилися передруком повідомлень агентств, і лише деякі виступили з авторськими статтями. Газети запропонували увазі читачів власний аналіз ситуації в Росії.

Газета Washington Post називає Медведєва "ліберальним обличчям російської влади", в той час як Путін, на її думку, вів жорсткішу лінію. "Але у них двох ніколи не виникало розбіжностей, принаймні, публічно", - відзначає газета.

"На цей момент украй мало шансів на те, що хоч щось може стати між ним і його поверненням наступного року в президентський кабінет у Кремлі", - вважає газета.

Washington Post вказує на те, що після внесення поправок до Конституції РФ щодо подовження президентського терміну до шести років нинішнє президентське правління Путіна може продовжитися до 2024 року.

Медведєву на посту президента, на думку Washington Post, з якою солідарна і інша газета - Washington Times, поки не вдалося досягти всіх поставлених цілей.

Також Washington Post вважає, що після озвучених на з'їзді ЄР рішень не варто очікувати змін як у російському уряді, так і в російській політиці.

Газета Washington Times також не сумнівається в перемозі Путіна на виборах в березні 2012 року. Що стосується Медведєва, то, на думку журналістів видання, йому як майбутньому прем'єру доведеться вживати жорстких заходів, аби запобігти поширенню нової світової рецесії на Росію.

"Офіційно період висування кандидатів на президентських виборах в Росії ще не почався, і поки не зрозуміло, хто стане суперником Путіна", - пише газета.

На думку видання, повернення Путіна на пост президента навряд чи послабить суперечку Росії і США щодо створення ПРО в Європі.

"Багато хто пов'язує президентство Путіна з кроком Росії від пострадянської бідності до процвітання, яке значною мірою стимулюють високі ціни на поставлювані з РФ нафту і природний газ. Однак зміцнення розуміння необхідності позбавлення від нафтової залежності можуть змусити Путіна під час нового президентського терміну провести реформи", - пише Washington Times.

Газета називає стиль правління Путіна "сталевим".

Як повідомлялося, в суботу на з'їзді Єдиної Росії вирішилася головна інтрига майбутніх президентських виборів в РФ. Від "тандему" балотуватися в президенти буде прем'єр-міністр Володимир Путін, а президент Дмитро Медведєв очолить список єдиноросів на виборах у Держдуму, а потім стане прем'єром.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь