Переключиться на мобильную версию

Колишній соратник прем'єр-міністра Італії постане перед судом у справі про корупцію

Колишній близький соратник прем'єр-міністра Італії та голова національної Служби цивільної оборони Гуїдо Берталозо постане перед судом у справі про корупцію у великому розмірі при підготовці до саміту Великої вісімки 2009 року в місті Аквіла, передає аген.
Суд у суботу ухвалив рішення, що, крім Берталозо, у цій справі проходять ще 17 політиків.

Усі вони підозрюються у великих зловживаннях, пов'язаних із здійсненням низки державних підрядів, в тому числі, в галузі використання поновлюваних джерел енергії.

Перші слухання заплановані на квітень.

Як наголошується в повідомленні, у розпорядженні слідчих органів є численні записи телефонних розмов, які, крім усього іншого, свідчать про те, що Берталозо нібито допоміг одному з підприємців виграти великий контракт замість грошового "відкату" і послуг повій.

Берталозо заперечує всі звинувачення.

У справі про корупцію при підготовці до саміту G8 вже проходять такі видатні діячі, як національний координатор правлячої в Італії партії Народ свободи, лідером якої є Берлусконі, депутат національного парламенту Денис Вердіні, президент області Сардинії Уго Каппеллаччі, екс-голова Ради громадських робіт Італії Альберто Балдуччі, а також підприємці Флавіо Карбоні і Дієго Анемоне.

Раніше повідомлялося, що Сільвіо Берлусконі буде висувати свою кандидатуру на прем'єрську посаду на виборах в 2013 році.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь