Переключиться на мобильную версию

Шувалов: Єдинороси не знали про рішення щодо постів президента і прем’єра РФ

Перший віце-прем’єр Ігор Шувалов повідомив, що до суботнього з’їзду Єдиної Росії ніхто не знав про те, що президент РФ Дмитро Медведєв заявить про готовність працювати в уряді і запропонує кандидатуру Путіна на пост президента країни.

"Ми не знали. Якщо те, про що вчора було оголошено, ви думаєте, що хтось знав – ні. З цього приводу, звичайно ж, з нами керівники інформацією не ділилися, з нами не обговорювали, це – розмова між ними", – сказав Шувалов у неділю на медіа-форумі Єдиної Росії.

За його словами, про те, що такий сценарій можливий, здогадувалися.

"Але чи могли ми припустити, що такий сценарій можливий? Звичайно, ми так і думали, що такий сценарій можливий. І дуже добре, що це було зроблено вчора, що перестали людей томити, що, нарешті, ми з вами отримали на це питання відповідь. Я думаю, що тепер ми спокійніше можемо займатися своїми професійними справами. Це питання не має тепер нікого турбувати ", – заявив Шувалов.

"Тепер ми маємо головне забезпечити – те, що вчора сказали наші лідери, – перемогу, а цю перемогу ніхто не намалює, вона буде визначатися виключно в боротьбі. До цієї боротьби ми маємо підійти професійно підготовленими", – повідомив перший віце-прем’єр.

Цю інформацію ще вчора підтвердили, зокрема, і секретар президії Генради Єдиної Росії Сергій Неверов і керівник центрального виконкому партії Андрій Воробйов, відповідаючи на питання журналістів після закінчення роботи з’їзду.

"У нас стиль зав’язаний на командних діях, і сьогодні ці командні дії проявили свої найкращі якості", – заявив на брифінгу Воробйов, відповідаючи на питання Інтерфаксу, наскільки правильним є те, що настільки важливе рішення не було заздалегідь узгоджене з однопартійцями.

Пізніше, розвиваючи цю тему, Воробйов заявив, що у них в "команді Єдиної Росії повна довіра і розуміння". "У нас є єдина логіка дій, і саме в цій логіці і перебуває прийняте сьогодні з’їздом рішення", – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, вчора на з’їзді Єдиної Росії Дмитро Медведєв запропонував Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що погодився очолити передвиборчий список ЄР.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і, за умови вдалого виступу на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з’їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", – сказав Медведєв, виступаючи на з’їзді Єдиної Росії.

Учасники з’їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією.

Медведєв зазначив, що вони з Володимиром Путіним довго не оголошували свою позицію щодо виборів-2012 через політичну доцільність та закони політичного жанру в Росії.

Сам Путін прийняв пропозицію балотуватися в президенти у 2012 році і висловив надію на те, що Медведєв після виборів очолить уряд і сформує нову команду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь