Переключиться на мобильную версию

У центрі Москви проходить акція з вимогою відставки уряду

У центрі Москви проходить узгоджена акція опозиції з вимогою відставки уряду.
У центрі Москви проходить акція з вимогою відставки уряду

У мітингу беруть участь кілька сотень людей. Серед гасел – відставка президента Дмитра Медведєва і прем’єра Володимира Путіна, проведення чесних виборів до Держдуми.

Організатори мітингу – представники Комітету п’яти вимог, рухів Солідарність і Лівий фронт, а також ошукані пайовики.

Нагадаємо, вчора на з’їзді Єдиної Росії Дмитро Медведєв запропонував Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що погодився очолити передвиборний список ЄР.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і, за умови вдалого виступу на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з’їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", – сказав Медведєв, виступаючи на з’їзді Єдиної Росії.

Учасники з’їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією. Медведєв зазначив, що вони з Володимиром Путіним довго не оголошували свою позицію щодо виборів-2012 через політичну доцільність та закони політичного жанру в Росії.

Сам Путін прийняв пропозицію балотуватися в президенти у 2012 році і висловив надію на те, що Медведєв після виборів очолить уряд і сформує нову команду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь