Переключиться на мобильную версию

Німеччина відкрила посольство в Лівії

Німеччина відкрила посольство в Тріполі, повідомляється на сайті німецького міністерства закордонних справ. Новим послом в Лівії призначений Райнар Еберле, який вже провів кілька зустрічей в лівійському МЗС.

"Наше завдання - налагоджувати політичні, економічні та культурні зв'язки з Новою Лівією'", - наводяться в прес-релізі слова міністра закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.

***

З лютого в Лівії триває громадянська війна. Бої між противниками Муаммара Каддафі і його прихильниками в окремих точках країни тривають досі.

Посольство ФРН у Тріполі припинило свою роботу в березні 2011 року через неспокійну обстановки в місті. З травня німецькі дипломати базувалися в Бенгазі - столиці лівійських повстанців, які тепер визнані офіційним урядом Лівії.

Колишній посол Німеччини в Тріполі Маттіас Мейер був відправлений до Афганістану, де очолив диппредставництво в Мазарі-Шаріфі. Райнар Еберле до призначення в Лівію працював послом в Судані.

Посольством Лівії в Німеччині з серпня керує лікар Алі Маседна Ідріс ель-Котані, лояльний до Національної перехідної ради, яка прийшла до влади. До цього послом Лівії в ФРН був Джамаль Алі Омар ель-Барак. Повідомлялося, що його вислали з країни.

Нагадаємо, 4 вересня ЗМІ повідомляли, що розвідка Німеччини співпрацювала з лівійською шпигунською мережею, яка перебувала під контролем колишнього диктатора Муаммара Каддафі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь